3 Beds
1 Bath
1,208 sqft
$114,900
1909 2nd Street SW Akron OH, 44314
Price per sqft
$95.12
Built in
1918
Property size
1,208 sqft
Property type
Residential
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
5187601
Interior features
Bedrooms
3
Total Bathrooms
1
Full Bathrooms
1
Exterior features
Lot Size
0.15 Acres
Courtesy of Plum Tree Realty, LLC
©2026 MLS Now. All rights reserved.
Powered byLuxury Presence